IT specialista pro zálohování dat – Brno

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní společnost působící v oblasti výroby strojních celků hledá do svého IT oddělení nového kolegu.

Náplň práce:
* Odpovědnost za zálohování dat v rámci celé korporace
* Spolupráce s administrátory na řešení vzniklých i potenciálních problémů
* Vylepšování HW/SW pro spolehlivé a efektivní zálohování dat
* Zavádění nových projektů, jejich monitoring a reporting
* Spolupráce v rámci mezinárodního IT týmu

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
* Praxe na obdobné pozici na platformě Windows – nutná
* Znalost zálohovacích technologií
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni
* Samostatnost, cílevědomost, aktivita

Nabízíme:
* Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
* Pružná pracovní doba
* Malý kolektiv spolupracovníků
* Globální působení
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost odborného i kariérního růstu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno
Možnost nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.