IT specialista – mobilní zařízení (Brno)

Obor Elektrotechnika, IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW, Telekomunikace
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná obchodní společnost hledá pro svoji pobočku v Brně vhodného uchazeče na pozici:

IT SPECIALISTA – MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň:

  • administrace, technická správa a rozvoj mobilních technických prostředků na všech pracovištích společnosti (chytré telefony, tablety, dataloggery, podpisové pady, …)
  • integrace mobilních řešení do IT infrastruktury a zajištění komunikace s dodavateli a partnery
  • správa bezpečnostních certifikátů a elektronických podpisů pro mobilní zařízení a aplikace
  • správa datových komunikačních rozhraní mobilních zařízení vůči webovým aplikacím a ERP systému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti provozu a správy mobilních zařízení v komerční společnosti
  • znalost HW a SW technologií Microsoft a nástrojů managementu podnikové mobility (například AirWatch, XenMobile, apod.)
  • orientace ve webových technologiích (.NET, Java, HTML5)
  • praxe v počítačových sítích a komunikačních technologiích
  • zkušenosti v oblasti IT bezpečnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.