INŽENÝR VÝROBNÍCH PROCESŮ s AJ nebo NJ (automotive)

Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní firma v oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

INŽENÝR VÝROBNÍCH PROCESŮ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:
• odpovědnost za výrobní procesy výrobních linek – lisování plastů
• analýza současných podmínek a návrhy zlepšení
• samostatné řízení projektů, změn, implementace nových produktů
• práce na snižování nákladů výroby
• podpora aktivit v rámci Lean Manufacturing
• spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme:
• VŠ technického směru (strojní nebo elektro)
• praxi na obdobné pozici ve strojírenské výrobě
• orientaci v procesech výroby (výrobní linky,…..)
• uživatelskou znalost MS OFFICE
• komunikativní znalost AJ nebo NJ
• samostatnost, komunikační dovednosti, orientace na cíl

Nabízíme:
• zázemí tradiční společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu naší společnosti renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura