INŽENÝR / TECHNIK KVALITY s NJ nebo AJ (RS)

Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská firma hledá pro svůj závod v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

INŽENÝR / TECHNIK KVALITY s NJ nebo AJ

Pracovní náplň:

  • analýza příčin nedostatků
  • zavádění a optimalizace procesů z hlediska kvality a nákladů
  • zpracovávání zákaznických a interních reklamací
  • provádění interních auditů
  • identifikování oblastí pro zlepšení kvality
  • odpovědnost za tvorbu a údržbu inspekčních plánů
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (ideální obor: kvalita, strojírenství)
  • zkušenosti v oblasti řízení výrobní kvality ve strojírenské firmě
  • znalost procesů a technolog. postupů, zkušenosti s jejich aplikací do výroby
  • komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny slovem i písmem (denní užití)
  • samostatnost, pečlivost, orientaci na výsledek
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu:renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura