INŽENÝR ROZVOJE DODAVATELŮ s AJ nebo NJ do AUTOMOTIVE – JM kraj

Obor Automotive, Kvalita, Logistika, Nákup, Procesní management
Lokalita JM kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě vhodného pracovníka na pozici:

INŽENÝR ROZVOJE DODAVATELŮ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:
• hodnocení dodavatelů (pravidelný reporting), řešení zjištěných problémů
• spolupráce při vyhledávání a rozvoji nových dodavatelů
• vylepšování procesů a návrhy nápravných opatření
• zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
• spolupráce s dalšími odděleními uvnitř společnosti a koncernu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
• praxi na podobné pozici
• komunikativní znalost AJ nebo NJ
• znalost nástrojů řízení kvality (FMEA, 8D, VDA 6.3, level C)

Nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení – 13. plat
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce
• týden dovolení navíc

Termín nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.