Inženýr pro projekty v oblasti energetického inženýrství

Obor Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Máte zájem pracovat pro zahraniční výrobní společnost? Hledáme nové kolegy na pozici:

Náplň práce:
* Participace na nových projektech
* Komunikace s klienty, zákaznickým servisem, obchodním oddělením
* Příprava technické dokumentace
* Práce v mezinárodním týmu
* Využívání systému SAP

Požadujeme:
* VŠ vzdělání strojního zaměření – obor energetické inženýrství
* Orientace v technických výkresech
* Angličtina na pokročilé úrovni
* Zájem o projekty v oblasti výzkumu a vývoje
* Pečlivost, přesnost a pracovitost

Nabízíme:
* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Perspektivní zaměstnání
* Aktivní využití anglického jazyka
* Odborná školení a jazykové vzdělávání
* Kariérní růst

Místo výkonu práce: okres Břeclav
Možný nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.