Inženýr pro nové projekty

Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod ve Zlínském kraji kolegu, který se nebojí nových výzev a změn.

Náplň práce:
* Jednání se zákazníky o nových produktech a možnostech jejich výroby
* Návrh layoutu linky a její následná optimalizace
* Účast na vzorkování a zadávání produktů do sériové výroby
* Stanovování technologií a zlepšování procesů
* Komunikace se zákazníky a napříč výrobou

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Zkušenosti z výrobní společnosti, ideálně automotive – výhodou
* Znalost AJ, nebo NJ pro komunikaci v mezinárodním týmu
* Inovativní myšlení, chtění se rozvíjet a přicházet s nápady
* Komunikativní a samostatná osobnost, která bude mít zodpovědnost
* ŘP sk. B a ochotu cestovat na služební cesty

Nabízíme:
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost odborného i kariérního růstu
* Kreativní práce na nových projektech
* 5 týdnů dovolené
* Balíček zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce: Zlínský kraj
Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.