Inženýr kvality senior (TP)

Obor Kvalita
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá pracovníka na pozici

Inženýr kvality senior s AJ

Pracovní náplň:

  • Zastřešení oddělení kvality
  • Provádění výstupní kontroly
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Řešení reklamací a navržení nápravných opatření
  • Úzká spolupráce s výrobou
  • Reporting

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni min. B1
  • Znalost ISO 9001
  • Zkušenosti s IS SAP výhodou
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti v oboru
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • plat

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka Reagujte na nabídku,. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.