Inženýr kvality senior s AJ

Obor Kvalita, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

•Zastřešení oddělení kvality
•Provádění výstupní kontroly
•Komunikace s dodavateli a zákazníky
•Řešení reklamací a navržení nápravných opatření
•Úzká spolupráce s výrobou
•Reporting

Požadavky:

•SŠ/VŠ vzdělání technického směru
•Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
•Anglický jazyk na komunikativní úrovni min. B1
•Znalost ISO 9001
•Zkušenosti s IS SAP výhodou
•Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

•Zázemí silné zahraniční společnosti v oboru
•Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
•Balíček zaměstnaneckých benefitů
•Firemní vzdělávání
•Možnost osobního a profesního růstu
•Týden dovolené navíc
•13. plat

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.