INŽENÝR KVALITY s NJ (projekty – automotive) RS

Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá do svého závodu na jižní Moravě pracovníka na pozici:

INŽENÝR KVALITY s NJ (projekty – automotive)

Pracovní náplň:
• zavádění nástrojů kvality a nastavení procesů, provádění interních auditů
• participace při náběhu nových projektů
• tvorba procesní dokumentace kvality (databáze, vzorkování,..)
• školení pracovníků v oblasti kvality
• implementace nápravných opatření
• časté pracovní cesty do Německa při náběhu nového projektu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• znalost NJ na komunikativní úrovni, znalost angličtiny výhodou
• praxi na obdobné pozici – ve strojírenství/automotive
• znalost norem a řízení systému jakosti
• systematičnost, samostatnost, analytické myšlení

Nabízíme:
• zázemí společnosti se zahraniční účastí
• zajímavé a perspektivní zaměstnání
• velmi dobré finanční ohodnocení
• možnost karierního postupu
• balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou
• místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Vyšší odborné

Požadované jazyky:

Němčina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura