INŽENÝR KVALITY s NJ pro AUTOMOTIVE (RS)

Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v okolí Brna pracovníka na pozici:

INŽENÝR KVALITY s NJ

Pracovní náplň:
• odpovědnost za řízení a udržování systému jakosti v rámci PROCESNÍ kvality pro AUTOMOTIVE
• kontrola dodržování standardů kvality a interních směrnic
• řešení reklamací, nápravných a preventivních opatření
• komunikace se německými zákazníky

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru )
• zkušenosti v oblasti kvality v AUTOMOTIVE
• komunikativní znalost němčiny
• samostatnost, orientaci na výsledek, schopnost týmové práce, spolehlivost
• řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:
• zázemí expandující zahraniční společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis POMOC TLAČÍTKA odpovědět, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura