INŽENÝR KVALITY s AJ – zakázková výroba

Popis pozice

Zavedená výrobní společnost hledá do svého rozrůstajícího se týmu v Brně pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:
• zavádění nástrojů kvality a nastavení procesů, účast na auditech
• zabezpečování dodržování kvalitativních norem
• komunikace se zákazníky a oddělením kvality
• řešení zákaznických a interních reklamací
• implementace nápravných opatření
• vedení oddělení kvality

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• praxe na obdobné pozici – ve strojírenství
• znalost norem a řízení systému jakosti, metrologie

Nabízíme:
• zázemí silné stabilní společnosti
• zajímavé a perspektivní zaměstnání
• velmi dobré finanční ohodnocení
• možnost karierního postupu
• balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou
• místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura