Inženýr kvality s AJ, nebo NJ

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná nadnárodní výrobní společnost, sídlící severně od Brna, hledá pracovníka na pozici:

Náplň práce:

  • Tvorba dokumentace
  • Komunikace se zákazníky
  • Analýza neshod a návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce na dosahování cílů jakosti
  • Řízení zákaznických reklamací
  • Kooperace s ostatními odděleními napříč firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost angličtiny, nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici
  • Orientace v technické dokumentaci, analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Nástup možný IHNED

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.