Inženýr kvality s AJ nebo NJ – vhodné pro absolventy

Obor Kvalita, Strojírenství
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj závod nové kolegy.

Náplň práce:

  • Spolupráce na reklamačním řízení a auditech
  • Účast na projektech a rozvoji systému kvality
  • Tvorba a správa dokumentace
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti kvality vítána, vhodné i pro šikovné absolventy
  • Znalost AJ nebo NJ na úrovni B1
  • Samostatnost a ochota učit se
  • Spolehlivá osobnost s týmovým duchem

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odborné zaškolení a vzdělávací kurzy
  • Dovolená nad rámec zákoníku práce
  • Firemní stravování
  • Příjemné prostředí

Místo výkonu práce: asi 30 km od Brna
Možný nástup: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.