INŽENÝR KVALITY s AJ nebo NJ – automotive (RS)

Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá do svého rozrůstajícího se týmu pracovníka na pozici:

!!!!!! ŠANCE I PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY !!!!!!

Pracovní náplň:
• zavádění nástrojů kvality a nastavení procesů, provádění interních auditů
• participace při náběhu nových projektů
• tvorba procesní dokumentace kvality (databáze, vzorkování,..)
• komunikace se zákazníky, zákaznické reklamace
• implementace nápravných opatření

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
• praxe na obdobné pozici – ve strojírenství/automotive výhodou
• znalost norem a nástrojů řízení systému kvality
• orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
• zázemí společnosti se zahraniční účastí
• zajímavé a perspektivní zaměstnání
• velmi dobré finanční ohodnocení
• možnost karierního postupu
• balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou
• místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura