Inženýr kvality

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Hodonín (okres)
Popis pozice

nženýr kvality

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost v Jihomoravském kraji hledá pracovníka do týmu kvality.
Pracovní náplň:
• Spolupráce na inspekci a auditech
• Řízení reklamací a potřeb zákazníků
• Řešení nápravných opatření v zákaznické kvalitě
• Účast na nových projektech
• Zavádění výrobků do sériové výroby
• Zajištění vzorkování
• Správa dokumentace a reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ v oboru strojírenství nebo řízení kvality
• Praktická znalost nástrojů kvality – 8D reporty
• Komunikativní znalost angličtiny – slovem i písmem (denní užití)
• Znalost čtení technické dokumentace
• Samostatnost, pečlivost, orientaci na výsledek

Nabízíme:
• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Sick day
• Firemní vzdělávání
• Možnost odborného a kariérního růstu
• Balíček zaměstnaneckých benefitů
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: poblíž Kyjova
Možný nástup: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.