Inženýr kvality

Obor Strojírenství
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti? Umíte aplikovat normy kvality? Pokud ano, tak čtěte dál a nebojte se nám odpovědět na nabízenou pozici.

Náplň práce:

  • Spolupráce na auditech -interních i externích
  • Řešení reklamací a návrhy nápravných opatření v oblasti kvality
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce na zlepšování interních procesů
  • Vedení dokumentace a reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Němčina, nebo angličtina na komunikativní úrovni – B1
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnou osobnost s týmovým duchem
  • Zodpovědnost a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odborné zaškolení a doplňující odborná školení
  • Možnost jazykově se rozvíjet
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Možný nástup: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.