Inženýr fyziky – vhodné pro absolventy

Obor Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Inženýr fyziky  – vhodné pro absolventy

Úspěšná výrobní společnost s vlastním vývojem hledá nového kolegu do týmu.

Pracovní náplň:

  • Samostatný výzkum a vývoj, provádění experimentů
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Vedení dokumentace a zpracování materiálů z projektů
  • Komunikace a spolupráce napříč společností

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – fyzikální obory
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Přesah znalostí i do oborů jako matematika, elektro, IT
  • Inovativní myšlení, spolehlivost a vytrvalost
  • Být vědátor a snažit se přijít věci na kloub

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • Týden dovolené navíc
  • Vzdělávání
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: Brno

Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.