Inženýr dodavatelské kvality

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Mezinárodní strojírenská firma hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • řízení dokumentace dodavatelské kvality, vyhodnocování vad a reklamací
  • plánování a realizace auditů u dodavatelů
  • tvorba a zpracování 8D reportů, zodpovědnost za vstupní kontrolu materiálu
  • koordinace práce menšího týmu, celková zodpovědnost za vstupní kvalitu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ pro každodenní využívání
  • znalost projektového managementu/nástrojů kvality
  • silná osobnost, schopnost asertivního jednání

Nabízíme:

  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní školení
  • práce v přátelském kolektivu
  • další výjimečné benefity…

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.