Inženýr dodavatelské kvality s AJ/NJ (oblast ELEKTRO)

Obor Kvalita
Lokalita okres Nový Jičín
Popis pozice

Významná společnost působící v oblasti automotive hledá pro svůj tým pracovníka na pozici:

Inženýr dodavatelské kvality s AJ/NJ (oblast ELEKTRO) – okres NOVÝ JIČÍN

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli a řešení jejich požadavků (denní využití cizího jazyka)
  • Řešení reklamací, návrh preventivních a nápravních opatření
  • Schvalování vstupních dílů k sériové výrobě
  • Zpracování dokumentace a její aktualizace
  • Reporting, spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti ELEKTRO nebo vzdělání ELEKTROTECHNICKÉHO směru
  • Zkušenosti z oblasti kvality VÝHODOU nikoliv podmínkou
  • Znalost nástrojů kvality: PPAP, 8D atd.
  • Anglický NEBO německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Technické myšlení
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravné
  • Pružná pracovní doba 7-13
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Vzdělávání a školení

* termín nástupu: dohodou

* místo výkonu: Okres Nový Jičín

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ  pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.