INTERNÍ AUDITOR s AJ (chemie) Praha-západ

Obor Chemie, Kvalita, Obchod, prodej
Lokalita Praha západ
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost hledá pro Prahu západ do svého rozrůstajícího se týmu pracovníka na pozici:

INTERNÍ AUDITOR s AJ (chemie)

– ŠANCE I PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY –

Pracovní náplň:
• nastavování procesů, provádění procesních auditů
• zabezpečování dodržování kvalitativních norem
• komunikace se zákazníky, vzorkování
• řešení zákaznických a interních reklamací
• implementace nápravných opatření

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• samostatnost, pečlivost, komunikativnost
• dobrá znalost MS OFFICE

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• zajímavé a perspektivní zaměstnání
• velmi dobré finanční ohodnocení
• možnost karierního postupu
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• týden dovolení navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.