Inspektor kvality – strojírenství (Brno)

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Brně pracovníka na pozici:

INSPEKTOR KVALITY

Pracovní náplň:

  • kontrolní měření vyrobených dílů (technologie obrábění)
  • měření dle technické dokumentace a technických norem
  • provádění mezioperační, vstupní a výstupní kontroly
  • práce s klasickými konvenčními měřidly (mikrometr, dutinoměr, passametr, subito, výškoměr,…)
  • měření na měřících přístrojích (3D měřící stroj, kruhoměr, drsnoměr, profilprojektor) – možnost zaškolení
  • vzorkování u nových projektů
  • práce ve 3směnném provozu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici v kontrole kvality ve strojírenské výrobě
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zkušenosti s používáním měřidel (mikrometr, passametr, dutinoměr, posuvka,…)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • uživatelské znalosti MS Office
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.