HR KONZULTANT/RECRUITER

Obor Administrativa, Lidské zdroje, personalistika, HR, Služby
Datum konce 2018-06-28
Lokalita Brno
Popis pozice

INVENT HR Consulting, s.r.o. je úspěšná, dobře etablovaná menší personálně-poradenská společnost.

Do našeho sehraného týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici HR KONZULTANT/RECRUITER se zaměřením na permanent placement.

Na rozdíl od mnoha jiných obdobných agentur, u nás konzultant není obchodníkem, nemusí si sám shánět zakázky. Snažíme se minimalizovat administrativní zátěž a soustředíme se na skutečnou práci – recruitment a komunikaci s klienty. Nezabýváme se agenturním zaměstnáváním brigádníků všeho druhu, naší doménou je permanent placement.

Pokud je práce v oblasti recruitmentu a zprostředkování práce Vaším šálkem čaje, neváhejte a ozvěte se nám! Můžete se stát členem našeho týmu veselého, pozitivně naladěného a především nefalšovaně přátelského týmu. Budete se s námi podílet na hledání odborníků mnoha profesí do společností působících ve všech možných oborech.

Kromě opravdu zajímavé a zábavné práce nabízíme:

  • slušné platové podmínky
  • balíček zajímavých benefitů (odměny dle výsledků, stravenky á 90,- Kč, občerstvení na pracovišti, sick days, jazykové kurzy, firemní akce)
  • práci v dobrém, nevelkém týmu a v příjemném pracovním prostředí
  • úvodní zaškolení
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • vyskou míru samostatnosti při zajímavé práci
  • snadno dostupné pracoviště v centru Brna
  • termín nástupu dle dohody

Na druhou stranu toho (snad) zase tolik nepožadujeme:

  • výhodou je alespoň nějaká zkušenost s prací v personální agentuře, ovšem při dobré motivaci uchazeče není rozhodně podmínkou
  • orientace v problematice lidských zdrojů, zájem o obor
  • velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování a projev, serióznost
  • slušná uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • tah na bránu, vytrvalost a odolnost vůči stresu
  • optimismus a smysl pro humor jsou velkou výhodou:-)

Pokud Vás tato nabídka oslovila, odpovězte prosím prostřednictvím tlačítka „Reagovat na nabídku“ a přiložte svůj strukturovaný životopis. V případě, že se Vám v průběhu 4 týdnů od přijetí Vašeho životopisu neozveme, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.