HR KONZULTANT – RECRUITER (PERMANENT PLACEMENT)

Obor Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Brno
Popis pozice

Pokračujeme v hledání nové posily našeho sehraného týmu! Potřebujeme dalšího šikovného kolegu na pozici HR KONZULTANT – RECRUITER pro PERMANENT PLACEMENT.

Jsme úspěšná personálně-poradenská společnost.

Na rozdíl od mnoha jiných agentur, u nás konzultant NENÍ obchodníkem. Minimalizujeme administrativní zátěž a soustředíme se na opravdovou práci – recruitment a komunikaci s klienty. Nezabýváme se agenturním zaměstnáváním brigádníků všeho druhu, naší doménou je permanent placement.

Takže pokud je práce v komerčním recruitmentu a HR Vaším šálkem čaje, pak neváhejte a ozvěte se nám! Můžete se stát členem našeho týmu, který je pestrý, veselý, především však nefalšovaně přátelský a pozitivně naladěný.

Kromě opravdu zajímavé a zábavné práce nabízíme:

* odpovídající platové podmínky

* balíček zajímavých benefitů (prémie dle výsledků, stravenky á 90,- Kč, občerstvení na pracovišti, sick days, jazykové kurzy, firemní akce)

* práci v dobrém, přátelském týmu a v příjemném pracovním prostředí

* úvodní zaškolení

* firemní notebook a mobilní telefon

* samostatnou a zajímavou práci

* snadno dostupné pracoviště v centru Brna

* nástup ideálně nejpozději v červenci 2017, popř. dle dohody

Na druhou stranu toho zase tolik nepožadujeme:

* velkou výhodou je reálná zkušenost s prací v personální agentuře

* orientace v HR problematice, zájem o obor

* velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování a projev, serióznost

* dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

* tah na bránu, vytrvalost a odolnost vůči stresu

Pokud Vás tato nabídka oslovila, odpovězte prosím prostřednictvím tlačítka „Reagovat na nabídku“ a přiložte svůj strukturovaný životopis. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 4 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.