HR GENERALIST (alespoň základy NJ)

Obor Administrativa, Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Brno – venkov (jižní směr)
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost nacházející nedaleko Brna jižním směrem hledá vhodného pracovníka na pozici:

HR GENERALIST

Pracovní náplň:

  • administrativní a organizační podpora HR procesů
  • řešení personálních procesů jak s jednotlivými pracovníky, tak s managementem
  • přímý kontakt s výrobou a výrobními pracovníky
  • kontrola a dohled nad dodržováním vzdělávacích a školících plánů
  • zpracování personální agendy (spoluúčast na náborech, pracovní právo, atd.)
  • komunikace napříč odděleními firmy a také s příslušnými institucemi
  • využití němčiny při interní komunikaci v rámci mezinárodního prostředí (ze začátku možnost využití tlumočníka)
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici v oblasti personalistky
  • přehled v pracovně právní legislativě
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a pozitivní myšlení
  • znalost NĚMČINY alespoň na základní úrovni (ochota se v němčině zdokonalovat)
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.