HR Business Partner – HR manažer/ka (Brno)

Obor Lidské zdroje, personalistika, HR, Vrcholový management
Popis pozice

Zavedená obchodně výrobní firma hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

HR BUSINESS PARTNER – HR MANAŽER/KA

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za personální strategii společnosti (plánování cílů, budgetu, HR rozvoje…)
  • řízení HR agendy společnosti na několika pobočkách v rámci ČR a Evropy
  • kompletní zastřešení personální administrativy – systém odměňování, hodnocení, vzdělávání a rozvoj pracovníků, nábor (dnes kolem 100 zaměstnanců, v budoucnu až 300 lidí)
  • zodpovědnost za implementaci a rozvoj HR procesů
  • vedení personálního týmu (personalisté na jednotlivých pobočkách)
  • cestování na pobočky dle potřeby (cca jednou za 14 dní)
  • využití AJ při jednáních se zahraničními kolegy
  • komunikace s manažery na pobočkách i v rámci vrcholového managementu společnosti
  • přímý nadřízený: HR ředitel

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v HR oblasti
  • zkušenosti s HR procesy – rozvoj pracovníků, motivace, nábor, hodnocení…
  • chuť podílet se na rozvoji a budování pobočkové sítě v ČR i zahraničí
  • aktivní osobnost se schopností hledání řešení a „selským rozumem“
  • dobrá orientace v české pracovně právní legislativě
  • znalost ANGLIČTINY pro komunikaci se zahraničními kolegy
  • uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zajímavá práce v dynamickém prostředí
  • zázemí zavedené a zároveň expandující společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • příjemný pracovní kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.