HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ nebo NJ – výrobní firma (Olomoucký kraj)

Obor Ekonomika, finance
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod v Olomouckém kraji pracovníka na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

  • vedení účetního odd. (malý tým)
  • kontrola správnosti účetních operací v souladu s účetními a daňovými zákony
  • odpovědnost za řádné zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • komunikace s úřady a auditory
  • optimalizace účetních procesů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe cca 3 roky na obdobné pozici nutností
  • znalost příslušných účetních a daňových předpisů
  • znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční firmy
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU nebo nás kontaktujte na mobil 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.