HLAVNÍ ANALYTIK – IT

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná a stabilní softwarová společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni  na pozici:

Náplň práce:

  • odpovědnost za analýzu a design změnových požadavků a projektů ve svěřené oblasti ERP systému
  • předkládání možných variant řešení a spolupráce při jejich zhodnocení
  • hledání prostoru pro optimalizaci a zkvalitnění procesů
  • průběžné sledování aktuálních vývojů IT a trendů v dané oblasti s cílem rozšíření návrhů řešení

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň rok
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • analytické myšlení a schopnost vidět věci v souvislostech a jasně specifikovat požadavky

Nabízíme:

  • práci na vývoji zcela nového produktu
  • participaci na velkých a zajímavých projektech
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, home office, sick days, příspěvek na penzijní/životní pojištění, kurzy cizího jazyka,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.