Fyzikální a elektro inženýři – vhodné i pro absolventy

Obor Elektrotechnika, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost s vlastním vývojem hledá nového kolegu do týmu na pozici:

Pracovní náplň:
• Spolupráce s vývojovým oddělením v oblastech polovodičů, optiky či elektroniky
• Vývoj nových postupů a zkoumání nových možností využití přístrojů
• Experimentální testování a vyhodnocování zkoušek
• Komunikace a spolupráce napříč společností
• Prezentace výsledků

Požadujeme:
• VŠ vzdělání – obor elektro, fyzikální inženýrství
• Angličtina na komunikativní úrovni – odborné články, jednání
• Proaktivní přístup k výzvám, chuť se zdokonalovat a posouvat své hranice
• Spolehlivou a pečlivou osobnost

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Práci ve stabilní společnosti
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce
• Týden dovolené navíc
• Vzdělávání
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: Brno
Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.