FRÉZAŘ (konvenční, klasická frézka) – RS

Popis pozice

Úspěšná výrobní zahraniční společnost hledá pro svůj závod v okolí Brna pracovníka na pozici:

FRÉZAŘ (konvenční, klasická frézka)

Pracovní náplň:

• obsluha klasické (konvenční) frézky
• obrábění pro prototypovou a kusovou výrobu
• měření a kontrola rozměrů – samokontrola
• údržba svěřeného stroje

Požadujeme:

• výuční list ve strojírenském oboru, nejlépe jako obráběč kovů
• praxi v oboru min. 2 roky
• samostatnost, manuální zručnost
• základní přehled o vlastnostech kovových materiálů a slitin
• orientaci v normách a technických podkladech
• měření a kontrola rozměrů, tvaru a jakosti
• ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

– perspektivu dlouhodobé spolupráce, pracovní poměr na dobu neurčitou
– odpovídající mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů, bonusy dle dosažených výsledků
– příspěvek na životní a penzijní pojištění
– firemní vzdělávání
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.