FIREMNÍ PRÁVNÍK s AJ – jižní Morava

Obor Právo
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Expandující výrobní společnost hledá pro svůj závod na jižní Moravě pracovníka na pozici
FIREMNÍ PRÁVNÍK s AJ

Pracovní náplň:

v obvyklém rámci pro tuto pozici – tj. zejména:
* zajišťování fungování a rozvoje společnosti v souladu s platnými právními normami
* příprava a finalizace smluv v ČJ a AJ
* vedení správní a smluvní agendy
* participace na mezinárodních projektech v oblasti mezinárodního obchodního práva

Požadujeme:

* VŠ vzdělání právnického směru
* praxi na obdobné pozici (AK, mezinárodní společnost, apod..) alespoň 1 rok
* znalost obchodního, občanského a pracovního práva
* orientaci v oblasti smluvního práva s mezinárodním prvkem
* komunikativní znalost angličtiny, včetně právní terminologie
* uživatelskou znalost MS OFFICE

Nabízíme:

* zázemí zavedené společnosti v oboru
* nadstandardní mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* roční bonus
* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlařítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme