FINANČNÍ ŘEDITEL s AJ

Obor Ekonomika, finance, Vrcholový management
Popis pozice

Úspěšná firma působící v potravinářském průmyslu hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

* řízení týmu spolupracovníků na finančním oddělení (10 zaměstnanců) – účetní oddělení a controlling

* zodpovědnost za vedení účetnictví výrobní společnosti

* finanční plánování – tvorba plánů a rozpočtů

* finanční a nákladový controlling, reporting, kalkulace, cenotvorba

* jednání s externími subjekty (auditoři, daňoví poradci a finanční instituce)

* zodpovědnost za měsíční závěrku

* komunikace v AJ v rámci mezinárodního prostředí

* reporting jednateli společnosti

Požadujeme:

* VŠ vzdělání

* praxi na obdobné pozici (tj. komplexní finanční řízení) ve výrobní společnosti

* dobrou orientaci v oblasti firemního účetnictví

* schopnost řídit tým spolupracovníků

* velmi dobré analytické schopnosti

* aktivní znalost angličtiny (slovem i písmem)

* uživatelskou znalost MS OFFICE

* řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

*zázemí zahraniční výrobní společnosti

* kvalitní mzdové ohodnocení

* týden dovolené navíc

* auto pro soukromé účely

* firemní vzdělávání

* příspěvek na rekreaci

* perspektivu dlouhodobé spolupráce

Nástup možný dle domluvy

Lokalita: jižní část jižní Moravy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka odpovědět.Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.