Finanční ředitel s AJ

Obor Ekonomika, finance, Vrcholový management
Lokalita Plzeňský kraj
Popis pozice

Významná česká výrobní společnost, sídlící v Plzeňském kraji, hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • komplexní odpovědnost za finanční problematiku společnosti
  • finanční plánování – tvorba plánů a rozpočtů
  • finanční a nákladový controlling, reporting, kalkulace, cenotvorba
  • řízení menšího týmu podřízených
  • úzká spolupráce s výrobou
  • komunikace s dodavateli v angličtině
  • reporting generálnímu řediteli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilá znalost finančních procesů a finančního controlingu
  • dobré organizační schopnosti, zkušenost s vedením podřízených
  • řidičský průkaz sk. B
  • cit pro detail, komunikativní schopnosti, samostatnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti
  • uplatnění manažerských dovedností
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • auto i pro soukromé účely
  • možnost využití firemního bytu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, práci na plný úvazek
  • pružnou pracovní dobu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní akce
  • vzdělávací kurzy a školení

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.