Finanční controller s AJ – junior (okres Vyškov)

Obor Ekonomika, finance
Lokalita okres Vyškov
Popis pozice

Výrobní společnost, nacházející se v okrese Vyškov, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:
FINANČNÍ CONTROLLER  – JUNIOR s AJ

Pracovní náplň:

  • činnost v oblasti nákladového účetnictví a controllingu
  • spolupráce při zpracování nákladových a cenových kalkulací
  • sestavování přehledu obratu, měsíční závěrkové operace
  • statistiky a komunikace s příslušnými úřady
  • reporting vedoucímu oddělení
  • práce s využitím systému SAP

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v oblasti controllingu – výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • uživatelskou znalost MS OFFICE (dobrá znalost systému EXCEL)
  • praktická znalost systému SAP – nutnou podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • vhodné i pro ABSOLVENTY s kratší praxí

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.