FINANCIAL CONTROLLER s AJ – hranice krajů Středočeského a Vysočiny

Obor Ekonomika, finance, Kvalita
Lokalita pomezí krajů Středočeského a Vysočiny
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod na hranici krajů Středočeského a Vysočiny pracovníka na pozici:

FINANCIAL CONTROLLER s AJ

Pracovní náplň:

  • zpracování finančních analýz, optimalizace nákladů, návrhy zlepšení a nápravných opatření
  • komunikace s manažery napříč celou společností
  • zpracování reportů pro zahraniční centrálu
  • kooperace s daňovým poradcem a auditorem

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici
  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • komunikativní znalost angličtiny
  • dobrá znalost českého účetnictví
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční firmy
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.