ESH Specialista

Obor Armáda, bezpečnost, Ekologie, Potravinářství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Výrobní společnost, sídlící jižně od Brna, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

  • Řízení a zlepšování systému ŽP a BOZP s cílem minimalizovat negativní vlivy na zdraví zaměstnanců
  • Účast na auditech v oblasti ŽP dle platných ISO norem
  • Řízení a monitorování plnění požadavků v rámci enviromentu
  • Pořádání pravidelného školení zaměstnanců v oblasti ŽP a BOZP
  • Příprava a správa administrace související s danou problematikou
  • Spolupráce a komunikace s externími subjekty
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti životního prostředí
  • Praxe na obdobné pozici nutností
  • Velmi dobrá znalost ŽP, BOZP a PO
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Smysl pro samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí zahraniční výrobní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Příspěvek na rekreaci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů, firemní akce
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Produktové zaškolení v sídle společnosti, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.