ERP Administrator (junior)

Obor IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná výrobní společnost, sídlící jižně od Brna, hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Administrace systému SAP/R3, účast na vývojových projektech
  • Komunikace s externími dodavateli nových SAP řešení
  • Analýza systémových procesů a případné řešení preventivních opatření
  • Technická podpora a školení uživatelů
  • Vytváření projektové dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na IT
  • Alespoň 1 rok praxe v oblasti administrace SAP/R3
  • Zkušenost SQL a ABAP
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost pracovat sám, ale i v týmu, vysoké pracovní nasazení
  • Flexibilita, zodpovědnost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týmové mimopracovní aktivity
  • Odborné kurzy a školení
  • Profesní a osobní růst

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.