ELEKTROTECHNIK pro Brno – ŠANCE PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY

Popis pozice

Zavedená výrobní a servisní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně posilu týmu na pozici

ELEKTROTECHNIK

Pracovní náplň:
• odpovědnost za montáž a servis rozvaděčů u klientů
• spolupráce s projektanty
• řízení výroby rozvaděčů
• práce s technickou dokumentací
• občasné výjezdy za klienty

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření
• předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
• znalost vyhlášky 50, min. §6
• samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:
• zázemí zavedené společnosti v oboru
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení + prémie
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• možnost osobního a profesního růstu
• týden dovolené navíc
• přátelskou atmosféru na pracovišti

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.