Elektrotechnik – elektromechanik – opravy strojů (Brno)

Obor Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj brněnský provoz pracovníka na pozici:

ELEKTROTECHNIK – ELEKTROMECHANIK

Pracovní náplň:

  • elektronické a mechanické opravy strojního zařízení (obráběcí stroje, výrobní linky, apod.)
  • úpravy automatizace
  • odstraňování zjištěných závad
  • administrativa spojená s opravami a údržbou
  • evidence prováděné údržby
  • práce v 1směnném provozu

Požadujeme:

  • vzdělání technického zaměření (specializace elektro)
  • praxi na obdobné pozici v oblasti elektro-údržby strojního zařízení
  • vyhl. 50/§6 – kvalifikace pro práci na elektrických zařízeních
  • znalost jednoho z řídících systémů CNC – Sinumerik, Fanuc, Mitsubishi, Heidenhain apod., příp. znalost standardního PLC systému
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a oborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.