ELEKTROMECHANIK s AJ – jižní Morava RS

Popis pozice

Expandující výrobní společnost hledá pro oblast jižní Moravy pracovníka na pozici

ELEKTROMECHANIK s AJ – jižní Morava

Pracovní náplň:

  • provádění oprav a preventivní údržby u výrobních linek
  • práce s technickou dokumentaci a SW zařízení
  • práce v turnusech i mimo ČR

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost průmyslové automatizace, MaR
  • kvalifikaci dle vyhlášky č.50/1978 Sb.§6 odpovídá slovenské vyhlášce 508 (byvalá 718-ka), /§23
  • znalost technické dokumentace
  • komunikativní znalost AJ
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí silné a expandující společnosti v oboru
  • NADSTANDARDNÍ mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • termín nástupu: dohodou

  • Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině na emailovou adresu : renata.samkova@ihrc.cz, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
    V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
    Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
    Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
    Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie/13. plat, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel:

Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.