Elektromechanik – nepřetržitý provoz

Obor Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita 35 km od Brna
Popis pozice

Rádi byste pracovali pro stabilní společnost v oblasti automotive? Máte vzdělání technického zaměření? Jste samostatní, odpovědní a rádi se učíte? Neváhejte a reagujte na pozici elektromechanik.

Náplň práce:

* elektronické a mechanické opravy strojního zařízení (výrobní linky, výrobní stroje, apod.)

* úpravy automatizace, pneumatických systémů a robotů

* odstraňování zjištěných závad

* administrativa spojená s opravami a údržbou

Požadujeme:

* SOU/SŠ vzdělání technického směru – elektro, strojírenství

* Orientace v technické dokumentaci

* Znalost práce na PC

* Aktivní přístup a smysl pro zodpovědnost

* Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

* Pracovní příležitost pro absolventy

* Práci v mezinárodní společnosti

* Odpovídající mzdové ohodnocení

* Možnost odborného i kariérního růstu

* Propracovaný balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: cca 30 km od Brna s velmi dobrou dostupností

Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.