Databázový vývojář (MS SQL, T-SQL)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Praha/Brno
Popis pozice

Mezinárodní společnost, působící v oblasti IT a podílející se na vývoji mnoha zajímavých projektů, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • práce na projektech nejen z oblasti bankovnictví
  • vývoj databáze MS SQL
  • práce s modelovacími nástroji a návrhy funkčnosti
  • možný přesah do architektury a analýzy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně základní znalost vytváření relačních dotazů
  • AJ na základní/mírně pokročilé úrovni
  • VÝHODOU: znalost dalších programovacích jazyků (C#, (.NET), C++, Java,…)

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • účast na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.