CNC frézař – strojírenství (Brno)

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Brně pracovníka na pozici:

CNC FRÉZAŘ

Pracovní náplň:

* obsluha a seřizování CNC frézy
* samostatné úpravy a korekce nástrojů
* čtení technické dokumentace a její využití v praxi
* kontrolní měření dílců
* práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
* práce na 3 směny

Požadujeme:

* vzdělání strojního zaměření
* praxi s obsluhou CNC frézy (tj. samostatná editace programu)
* schopnost čtení technické dokumentace
* znalost některého z používaných řídících systémů

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru
* odpovídající mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* firemní vzdělávání
* možnost seberealizace a odborného růstu
* perspektiva dlouhodobé spolupráce
* jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.