CNC frézař – strojírenství – Brno (práce na 2 směny)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Brně pracovníka na pozici:

CNC FRÉZAŘ

Pracovní náplň:

  • obsluha, seřizování a programování CNC frézy – kusová výroba
  • samostatné úpravy a korekce nástrojů
  • čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • kontrolní měření dílců
  • práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
  • práce na 2 směny

Požadavky:

  • praxe s obsluhou CNC frézy
  • znalost čtení technické dokumentace
  • schopnost pracovat v kusové výrobě
  • znalost některého z používaných řídících systémů (Heidenhain, Fanuc, Sinumerik… apod.)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.