Celní deklarant s AJ

Obor Administrativa, Logistika, Obchod, prodej
Lokalita Brno
Popis pozice

Nadnárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • příprava, evidence a kontrola celních podkladů
  • práce se statistickým systémem Intrastat
  • evidence importních a exportních zásilek, kontrola faktur
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti, úřady, dodavateli, aj.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti celní problematiky nutností
  • AJ na komunikativní úrovni
  • orientace v MS Office, spolehlivost, chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • možnost seberealizace
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní školení
  • práce v přátelském kolektivu
  • další výjimečné benefity…

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.