Back office

Obor Administrativa, Logistika, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti a získat praxi? Používat angličtinu a němčinu? Jste kamarád s počítačem? Pokud ano, tak čtěte dál, protože hledáme dalšího člena týmu logistiky a Vy se jím můžete stát!

Back office

Náplň práce:

• Tvorba a zpracování objednávek a podkladů

• Vkládání dat do interního systému

• Denní komunikace se zahraniční pobočkou

• Úzká spolupráce se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání

• Znalost německého jazyka na pokročilé komunikativní úrovni

• Anglický jazyk pro interní komunikaci

• Práce na PC

• Praxe na obdobné pozici výhodou

• Samostatnost, důslednost a prozákaznický přístup

Nabízíme:

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

• Odpovídající mzdové ohodnocení

• Příležitost pro juniorní kandidáty

• Přátelský kolektiv

• Vzdělávání a školení

• 25 dní dovolené

• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno – město

Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.