Asistent/ka společnosti

Obor Administrativa, Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná výrobní společnost sídlící v Brně, hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovní náplň:

* administrativní a organizační činnosti

* komplexní zajišťování chodu kanceláře/firmy

* koordinace porad, workshopů a školení

* účast a asistence na veletrzích

* správa obsahu firemního webu

* komunikace se zákazníky a obchodními partnery

* zajištění náboru

Požadujeme:

* SŠ vzdělání

* praxi na obdobné pozici

* dobré komunikační a organizační schopnosti

* znalost komunikativní angličtiny, alespoň úroveň B1

* uživatelskou znalost MS Office

* Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

* reprezentativní vystupování, samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru, přátelský kolektiv

* odpovídající mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* flexibilní pracovní doba

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektivu dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.