Asistent/ka společnosti (Brno)

Obor Administrativa
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti IT hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

ASISTENT/KA

Pracovní náplň:

  • administrativní a organizační podpora managementu
  • zajištění chodu kanceláře, správa vozového parku
  • administrativní agenda (objednávky, různé podklady, zprávy… apod.)
  • zajišťování a organizace schůzek, komunikace s návštěvami a zákazníky
  • práce s informačním systémem a programy MS Office
  • asistence při jednáních

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY slovem i písmem (vyřizování telefonátů)
  • uživatelská znalost MS OFFICE (včetně EXCEL)
  • příjemné vystupování, samostatnost a pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B – občasné výjezdy (např. zavést služební vůz do servisu)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • pružná pracovní doba
  • slušné mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, týden dovolené navíc, apod.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu, v novém moderním pracovním prostředí

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.