Asistent/ka managementu s AJ (Blansko)

Obor Administrativa
Lokalita okres Blansko
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost z Blanska hledá vhodného pracovníka na pozici:

ASISTENT/KA MANAGEMENTU

Pracovní náplň:

  • administrativní a organizační podpora managementu
  • komplexní zajišťování chodu kanceláře
  • organizace schůzek, hotelů, letenek, komunikace s návštěvami…
  • komunikace se zahraničními partnery
  • koordinace porad, workshopů a školení
  • práce s informačním systémem a programy MS Office
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost ANGLIČTINY (komunikace se zahraničními partnery) + alespoň základy němčiny (výhodou)
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk.B (občasné vyřizování mimo firmu)
  • příjemné vystupování, samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Blansko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.