ARCHITEKT/Ing. Arch. – vhodné pro absolventy (BRNO)

Obor Stavebnictví
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná projekční kancelář působící v oblasti stavebnictví hledá nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Návrh designu pro větší průmyslové celky
  • Práce v konstrukčním 2D a 3D programu
  • Komunikace se zahraničním zákazníkem
  • Dohled nad zpracováním dokumentace
  • Koordinace projektu od A-Z (až do samotného předání zákazníkovi)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, oboru architektura (dosáhnutí titulu Ing. Arch.)
  • Praxe výhodou ale nikoliv podmínkou
  • Angličtina na komunikativní úrovni – alespoň B1
  • Znalost práce v programu Autocad, další program vítán
  • Kreativní myšlení, pečlivost
  • Ochota učit se

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní akce
  • Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • Občerstvení na pracovišti

Nástup možný dle domluvy, ale i po 2 měsíční výpovědní lhůtě

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.